Şirketimiz 1995 yılında İbrahim Yazıcı ve Yaşar Kabil tarafından KARADENİZ TORNA adı altında kurulmuştur.

Kuruluşta hedefimiz günün etkin sektörü olan Tekstil sektöründe faaliyet göstermekti.Fakat ilerleyen tarihlerde Tekstil sektörünün düştüğü sıkıntılardan en az tahribatla kurtulmak için başka iş kollarına el attık. Bugün geldiğimiz noktada profesyonel bir kadro ve ekipmana ulaştık.Öncelikle plastik sektörü olmak üzere gıda ve ambalaj sektöründe standart makinelerin yanında müşterilerin özel ihtiyaçlarına cevap verecek makineleri üretmekteyiz.

Şirketimiz 2007 yılında KAÇKAR MAKİNE ismini alarak bugünkü konumuna gelmiştir. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır.Müşterilerimizin sorunlarını çözmek öncelikli gayemiz olup müşteriyi bekletmemek prensibimizdir.

KAÇKAR MAKİNE 2017 yılında İbrahim Yazıcı ve Zekeriya Karagöz ile birlikte yeni bir ortaklık faaliyet sürecine geçmiştir. 2017 yılından itibaren sektördeki eksikleri gidermek için makine parkurunu yenilemiş ve sektörün ihtiyaçlarına uygun kaliteli malzemelerin imalatına başlamıştır. Son dönemde Silindir ve Koç Balyoz Sistemleri  üzerinde çalışmaktadır.

Kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetler için KAÇKAR MAKİNE‘yi tercih edebilirsiniz. Çözemediğiniz sorunlarınız için bizler varız.